Sklep on-line Bhp udostępnia obuwie ochronne, które skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami.

Na każdym lotnisku jest zatrudnionych mnóstwo ludzi. To nie tylko personel dbający o bezpieczeństwo osób podróżujących, asystenci osób niepełnosprawnych i kadra operacyjna, lecz także agenci obsługi pasażerów. Ci agenci wykonują swoje obowiązki zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz. Z tego powodu w obowiązku korporacji, jaka ich zatrudnia, jest zaopatrzenie ich w specjalną odzież ochronną. W celu zwiększenia widocznościŻeby zwiększyć widoczność pracownika handlingowego na lotnisku, potrzebne są kurtki lub kamizelki odblaskowe, a zdarza się, że również słuchawki.

 

Agent czuwający nad załadowaniem samolotu obecny jest na zewnątrz portu lotniczego do momentu wystartowania maszyny. Musi być dobrze widoczny dla pilotów a ponadto pozostałych członków obsługi naziemnej. Ma to bardzo duże znaczenie w szczególności przy złych warunków pogodowych zmniejszających pole widzenia np. przy silnej ulewie. Ważna jest także ochrona narządu słuchowego. Każda hurtownia Bhp oferuje nauszniki, jakie bardzo dobrze tłumią odgłosy o wysokiej częstotliwości. Hałas emitowany przez rozgrzewające się silniki z pewnością do tego typu dzięków możemy zaliczyć.

 

Zespół handlingowy wyposażony jest też w odpowiednie, gumowe buty. Hurtownia BHP ma buty ochronne, które skutecznie zabezpiecza przed kontaktem ze szkodliwymi obiektami np. substancjami oleistymi. Gruba podeszwa oraz masywna cholewka gwarantują stopom stabilne podparcie. Ponadto, buty gwarantują wysoką ochronę przed niskimi temperaturami a także wilgocią.

Dodaj komentarz