Film Steven Universe online

Steven Universe to amerykański serial animowany stworzony przez Rebeccę Sugar dla Cartoon Network. Opowiada o przygodach Stevena, młodego chłopca, który mieszka w miasteczku Plażowe Miasto ze swoją matką Rose, która należy do drużyny magicznych Strażniczek Kryształów. Steven odziedziczył po matce magiczne moce i może kontrolować kamienie mocy należące do Strażniczek. Wraz z przyjaciółkami: Ametyst, Perłą i Granatem, Steven walczy z potworami i innymi zagrożeniami dla Plażowego Miasta.

Za reżyserię filmu odpowiada Phil Rynda.
Scenariuszem zajęli się Rebecca Sugar.
W rolach głównych wystąpili Zach Callison, Estelle, Michaela Dietz.
Cały film Steven Universe jest dostępny online od 5 maja 2013 roku.

 • Czas trwania:
  7 min.

Recenzja filmu Steven Universe

Steven Universe to amerykański serial animowany stworzony przez Rebeccę Sugar dla Cartoon Network. Serial opowiada o przygodach Stevena Universe'a, młodego chłopca, który mieszka z trzema magicznymi kamieniami zwanymi Kryształowymi Klejnotami. Steven uczy się o swoich mocach i pomaga Kryształowym Klejnotom w ochronie Ziemi przed złymi siłami. Serial Steven Universe jest chwalony za swoją animację, muzykę, postacie i fabułę. Jest uważany za jeden z najlepszych seriali animowanych ostatnich lat. Serial otrzymał wiele nagród, w tym dwie Nagrody Emmy.

Opinie o filmie Steven Universe

Film animowany Steven Universe z 2013 roku otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków i publiczności. Krytycy chwalili film za jego animację, postacie i historię. Publiczność doceniła film za jego pozytywne przesłanie i różnorodność postaci. Film Steven Universe otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym trzy nominacje do nagrody Emmy oraz dwie nagrody BAFTA.

Zobacz Steven Universe cały film

playervod.pl

Obsada filmu Steven Universe

 • Zach Callison

  Zach Callison

  Steven Universe (głos)

 • Estelle

  Estelle

  Garnet (głos)

 • Michaela Dietz

  Michaela Dietz

  Amethyst (głos)

 • Deedee Magno

  Deedee Magno

  Pearl (głos)

 • Kate Micucci

  Kate Micucci

  Sadie Miller (głos)