Film Stutz online

Film „Stutz” z 2022 roku to dokument, który opowiada historię doktora Phila Stutza, terapeuty i autora książki „The Tools”. Film skupia się na jego metodach terapeutycznych i pokazuje, jak pomaga on swoim pacjentom radzić sobie z problemami natury psychicznej. Stutz opowiada o swoich doświadczeniach i dzieli się przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Jest to poruszający i inspirujący film, który może pomóc widzom zrozumieć, jak radzić sobie ze stresem i trudnościami codziennego życia.

Za reżyserię filmu odpowiada Jonah Hill.
W rolach głównych wystąpili Jonah Hill, Phil Stutz.
Cały film Stutz jest dostępny online od 11 listopada 2022 roku.

 • Czas trwania:
  96 min.

Recenzja filmu Stutz

„Stutz" to amerykański dokument z 2022 roku, który opowiada historię terapeuty Phila Stutza, jego metody leczenia zwanej „narzędziami” oraz jego relacji z aktorem Jonah Hillem. Film jest poruszający, inspirujący i pełen nadziei, a Stutz okazuje się być nie tylko terapeutą, ale również prawdziwym przyjacielem dla Hilla.

Opinie o filmie Stutz

Film Stutz z 2022 roku otrzymał pozytywne opinie od krytyków i widzów. W serwisie Rotten Tomatoes film ma 88% pozytywnych recenzji, a w serwisie Metacritic uzyskał średnią ocen 71/100. Krytycy chwalili film za intymność, szczerość i wgląd w temat zdrowia psychicznego i radzenia sobie z traumą.

Komentarze filmu

 • riru

  riru

  3 godzin temu

  Rewelacji niema.ocena 7/10

 • hamson

  hamson

  2 dni temu

  Ciekawy film który warto obejrzeć...

 • marcin.onet

  marcin.onet

  2 dni temu

  wow.dobrze sie ogladalo .super film

 • raagee

  raagee

  3 dni temu

  ale super... przepiękna opowieść.

Obsada filmu Stutz

 • Jonah Hill

  Jonah Hill

  Self

 • Phil Stutz

  Phil Stutz

  Self