Film Świąteczny cud dla Daisy online

Daisy, samotna nauczycielka, jest zmuszona spędzić Święta z ekscentryczną rodziną swojego chłopaka. Mimo początkowych trudności, rodzina pomaga Daisy w odnalezieniu jej świątecznego ducha.

Za reżyserię filmu odpowiada Mike Rohl.
W rolach głównych wystąpili Jill Wagner, Nick Bateman, Tegan Moss.
Cały film Świąteczny cud dla Daisy jest dostępny online od 12 grudnia 2021 roku.

 • Czas trwania:
  85 min.

Recenzja filmu Świąteczny cud dla Daisy

"Świąteczny cud dla Daisy" to ciepła i wzruszająca opowieść o rodzinie, przyjaźni i miłości. Daisy to młoda kobieta, która po śmierci matki musi zmierzyć się z trudną sytuacją finansową. Wkrótce poznaje przystojnego mężczyznę, który pomaga jej rozwiązać problemy. Film jest pełen pięknych zdjęć, a gra aktorska na wysokim poziomie.

Opinie o filmie Świąteczny cud dla Daisy

Film „Świąteczny cud dla Daisy” z 2021 roku otrzymał mieszane recenzje krytyków i widzów. Niektórzy chwalili film za poruszającą historię i dobre aktorstwo, podczas gdy inni krytykowali go za przewidywalną fabułę i brak oryginalności. W serwisie Rotten Tomatoes film ma ocenę 43% na podstawie 14 recenzji, a w serwisie Metacritic ma ocenę 49/100 na podstawie 5 recenzji. Widzowie na IMDb ocenili film na 6,5/10. Ogólnie rzecz biorąc, film „Świąteczny cud dla Daisy” jest przyjemnym, świątecznym filmem, który może spodobać się fanom gatunku. Jednak nie jest to film, który wyróżnia się na tle innych świątecznych produkcji.

Obsada filmu Świąteczny cud dla Daisy

 • Jill Wagner

  Jill Wagner

  Whitney Alder

 • Nick Bateman

  Nick Bateman

  Connor Sheenan

 • Tegan Moss

  Tegan Moss

  Andi Buchanan

 • Rubi Tupper

  Rubi Tupper

  Daisy Sheenan

 • Joe Costa

  Joe Costa

  Reed Phillip