Film Okrutna instrukcja online

Film "Okrutna instrukcja" (ang. "The Invitation") z 2022 roku opowiada historię Evie (Nathalie Emmanuel), która po śmierci matki odnawia kontakt z nieznaną dotąd rodziną. Zostaje zaproszona na wystawne wesele swojego kuzyna, które odbywa się w okazałej posiadłości na angielskiej wsi. Im dłużej Evie przebywa w posiadłości, tym bardziej zaczynają ją niepokoić dziwne zachowania członków rodziny. Stopniowo odkrywa mroczne sekrety, a jej życie zostaje zagrożone.

Za reżyserię filmu odpowiada Stanley M. Brooks.
Scenariuszem zajęli się Adrienne Rush.
W rolach głównych wystąpili Kelcey Mawema, Morgan Taylor Campbell, Camryn Manheim.
Cały film Okrutna instrukcja jest dostępny online od 3 marca 2022 roku.

 • Czas trwania:
  85 min.

Recenzja filmu Okrutna instrukcja

"Okrutna instrukcja" to trzymający w napięciu thriller psychologiczny z 2022 roku, który opowiada historię młodej kobiety, która zostaje zmuszona do udziału w niebezpiecznej grze, aby uratować życie swojego brata. Film jest dobrze zrealizowany, z trzymającą w napięciu fabułą i świetną grą aktorską. "Okrutna instrukcja" to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.

Opinie o filmie Okrutna instrukcja

Film "Okrutna instrukcja" z 2022 roku otrzymał mieszane opinie od krytyków i widzów. Niektórzy chwalili go za oryginalną fabułę i trzymające w napięciu sceny akcji, podczas gdy inni krytykowali go za przewidywalny scenariusz i słabą grę aktorską. Ogólna ocena filmu jest średnia, a jego sukces komercyjny był umiarkowany.

Obsada filmu Okrutna instrukcja

 • Kelcey Mawema

  Kelcey Mawema

  Kayla Adams

 • Morgan Taylor Campbell

  Morgan Taylor Campbell

  Amanda Scheff

 • Camryn Manheim

  Camryn Manheim

  Miss Connie

 • Cynthia Bailey

  Cynthia Bailey

  Karen Adams

 • Jason Gray-Stanford

  Jason Gray-Stanford

  Mr. Seckerling