Serial Potężne Kaczory: Sezon na zmiany online

"Potężne Kaczory: Sezon na zmiany" to serial telewizyjny Disneya+ z 2021 roku, będący kontynuacją kultowego serialu "Potężne Kaczory" z lat 90. Akcja serialu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z oryginalnego serialu i opowiada o Evanie Morrow, synu Gordona Bomby, który zostaje nowym trenerem drużyny hokejowej „Kaczory”. Wraz ze swoją grupą młodych i niedopasowanych zawodników musi stanąć do rywalizacji w prestiżowej lidze hokejowej.

W rolach głównych wystąpili Lauren Graham, Josh Duhamel, Brady Noon.
Cały serial Potężne Kaczory: Sezon na zmiany jest dostępny online od 3 marca 2021 roku.

 • Czas trwania odcinka:
  35 min.
 • Ilość sezonów:
  2
 • Ilość odcinków:
  20

Recenzja serialu Potężne Kaczory: Sezon na zmiany

„Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” to serial dla dzieci i młodzieży, który opowiada o losach drużyny hokejowej z Anaheim. Drużyna składa się z dzieciaków, które nie są najlepsze w sporcie, ale mają wielkie serca i chęć do gry. Wraz z trenerem Gordonem Bombayem (Emilio Estevez) uczą się nie tylko o hokeju, ale także o życiu i przyjaźni. Serial jest pełen humoru, wzruszeń i świetnie zrealizowanych scen hokejowych.

Opinie o serialu Potężne Kaczory: Sezon na zmiany

Serial Potężne Kaczory: Sezon na zmiany z 2021 roku otrzymał mieszane opinie od krytyków. Niektórzy chwalili serial za jego nostalgiczny charakter i za to, że wiernie oddaje klimat oryginalnej serii z lat 90., podczas gdy inni krytykowali go za przewidywalność i brak oryginalności. Ogólnie rzecz biorąc, serial jest warty obejrzenia dla fanów oryginalnej serii, ale może nie spodobać się tym, którzy szukają czegoś nowego i świeżego.

Zobacz Potężne Kaczory: Sezon na zmiany cały serial S01E01

Sezony serialu Potężne Kaczory: Sezon na zmiany

Obsada serialu Potężne Kaczory: Sezon na zmiany

 • Lauren Graham

  Lauren Graham

  Alex Morrow

 • Josh Duhamel

  Josh Duhamel

  Colin Cole

 • Brady Noon

  Brady Noon

  Evan Morrow

 • Maxwell Simkins

  Maxwell Simkins

  Nick Ganz

 • Swayam Bhatia

  Swayam Bhatia

  Sofi Hanson-Bhatt