Serial La Fea Más Bella online

"La Fea Más Bella" jest meksykańską telenowelą, która opowiada historię Lety, nieatrakcyjnej, ale inteligentnej i dobrej dziewczyny, która zakochuje się w przystojnym i bogatym Fernando. Serial opowiada o ich związku i o tym, jak Leta musi walczyć o to, by Fernando ją zaakceptował.

W rolach głównych wystąpili Angélica Vale, Jaime Camil, Elizabeth Álvarez.
Cały serial La Fea Más Bella jest dostępny online od 1 stycznia 2006 roku.

 • Czas trwania odcinka:
  40 min.
 • Ilość sezonów:
  1
 • Ilość odcinków:
  300

Recenzja serialu La Fea Más Bella

La Fea Más Bella to meksykańska telenowela z 2006 roku. Jest to remake kolumbijskiej telenoweli Yo soy Betty, la fea z 1999 roku. Opowiada historię Lety, brzydkiej, ale mądrej dziewczyny, która zakochuje się w swoim szefie, przystojnym i bogatym Fernando. Serial jest pełen humoru, romansu i dramatu. Historia Lety jest wzruszająca i inspirująca. Pokazuje, że prawdziwe piękno tkwi w sercu.

Opinie o serialu La Fea Más Bella

Serial „La Fea Más Bella” z 2006 roku to meksykańska telenowela, która cieszyła się dużą popularnością w wielu krajach na świecie, w tym w Polsce. Opowiada historię Lety, nieatrakcyjnej dziewczyny, która pracuje jako sekretarka w firmie modowej. Pomimo swojego wyglądu, Lety jest bardzo inteligentna i pracowita, a jej dobroć i poczucie humoru zjednują jej sympatię współpracowników. W serialu pojawia się również wątek miłosny, gdy Lety zakochuje się w Fernando, przystojnym dyrektorze firmy, który początkowo nie zwraca na nią uwagi. Serial „La Fea Más Bella” został doceniony za swój humor, ciepłą atmosferę i poruszanie ważnych tematów, takich jak akceptacja siebie i walka z dyskryminacją. W Polsce telenowela była emitowana na antenie TVN w latach 2007-2008.

Zobacz La Fea Más Bella cały serial S01E01

playervod.pl
Sezony serialu La Fea Más Bella
Lista odcinków pierwszego sezonu

Obsada serialu La Fea Más Bella

 • Angélica Vale

  Angélica Vale

  Lety / Leticia Padilla Solis

 • Jaime Camil

  Jaime Camil

  Don Fernando/Fernando Mendiola Saénz

 • Elizabeth Álvarez

  Elizabeth Álvarez

  Doña Marcia Villarroel Drummond

 • Patricia Navidad

  Patricia Navidad

  Alicia Ferreira de Mora

 • José José

  José José

  Don Erasmo Padilla García