Serial Wednesday online

Serial „Wednesday” z 2022 roku to nadprzyrodzona komedia o dorastaniu, opowiadająca historię Wednesday Addams, córki Morticii i Gomeza Addamsów. Wednesday zostaje wysłana do akademii Nevermore, gdzie uczy się kontrolować swoje moce i rozwiązywać tajemnice. Serial jest pełen czarnego humoru, makabrycznych elementów i ikonicznych postaci z rodziny Addamsów.

W rolach głównych wystąpili Jenna Ortega, Emma Myers, Joy Sunday.
Cały serial Wednesday jest dostępny online od 11 listopada 2022 roku.

 • Ilość sezonów:
  2
 • Ilość odcinków:
  8

Recenzja serialu Wednesday

Wednesday to serial komediowo-horrorowy, który opowiada o losach Wednesday Addams, córki Morticii i Gomeza Addamsów. Serial skupia się na życiu Wednesday w Akademii Nevermore, szkole dla wyrzutków. Wednesday musi stawić czoła nowym wyzwaniom, takim jak odkrywanie swoich mocy psychicznych i rozwiązywanie zagadki tajemniczych morderstw, które nawiedzają szkołę. Serial jest pełen czarnego humoru, ciekawych postaci i trzymających w napięciu wątków. Wednesday to serial, który z pewnością spodoba się fanom rodziny Addamsów i miłośnikom gatunku horror-komedii.

Opinie o serialu Wednesday

Serial Wednesday z 2022 roku otrzymał pozytywne opinie od krytyków i widzów. Chwalono przede wszystkim grę aktorską Jenny Ortegi w roli Wednesday Addams, a także mroczny i zabawny klimat serialu. Krytycy zwrócili również uwagę na udane połączenie elementów komedii i horroru. Serial Wednesday jest uważany za jeden z najlepszych seriali fantasy i horrorów 2022 roku.

Sezony serialu Wednesday

Obsada serialu Wednesday

 • Jenna Ortega

  Jenna Ortega

  Wednesday Addams / Goody Addams

 • Emma Myers

  Emma Myers

  Enid Sinclair

 • Joy Sunday

  Joy Sunday

  Bianca Barclay

 • Percy Hynes White

  Percy Hynes White

  Xavier Thorpe

 • Hunter Doohan

  Hunter Doohan

  Tyler Galpin