Serial American Crime Story online

American Crime Story z 2016 roku to antologia kryminalna, której pierwszy sezon nosi tytuł "The People v. O.J. Simpson". Serial opowiada o głośnym procesie O.J. Simpsona, który został oskarżony o zabójstwo swojej byłej żony Nicole Brown Simpson i jej przyjaciela Ronalda Goldmana. W serialu występują Cuba Gooding Jr. jako O.J. Simpson, Sarah Paulson jako prokurator Marcia Clark, John Travolta jako obrońca Robert Shapiro, Courtney B. Vance jako obrońca Johnnie Cochran i Sterling K. Brown jako detektyw Christopher Darden. Serial zdobył wiele nagród, w tym 9 statuetek Emmy.

W rolach głównych wystąpili Sarah Paulson, Beanie Feldstein, Annaleigh Ashford.
Cały serial American Crime Story jest dostępny online od 2 lutego 2016 roku.

 • Ilość sezonów:
  4
 • Ilość odcinków:
  29

Recenzja serialu American Crime Story

American Crime Story to serial telewizyjny z gatunku dramatu kryminalnego, który miał swoją premierę w 2016 roku. Serial skupia się na prawdziwych historiach kryminalnych, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy sezon nosi tytuł "The People v. O.J. Simpson" i opowiada o procesie O.J. Simpsona, który został oskarżony o zabójstwo swojej żony Nicole Brown Simpson i jej przyjaciela Rona Goldmana. Serial został nagrodzony wieloma nagrodami, w tym Złotym Globem.

Opinie o serialu American Crime Story

Serial American Crime Story z 2016 roku otrzymał pozytywne recenzje od krytyków. Chwalono go za wciągającą fabułę, świetne aktorstwo i reżyserię. Serial otrzymał wiele nagród, w tym dwa Złote Globy i pięć nagród Emmy. American Crime Story opowiada historię prawdziwych wydarzeń z lat 1995-1997, które wstrząsnęły Ameryką. Serial skupia się na sprawie O.J. Simpsona, który został oskarżony o zabójstwo swojej byłej żony Nicole Brown Simpson i jej przyjaciela Rona Goldmana. Proces Simpsona był jednym z najbardziej nagłośnionych procesów w historii Stanów Zjednoczonych.

Obsada serialu American Crime Story

 • Sarah Paulson

  Sarah Paulson

  Linda Tripp

 • Beanie Feldstein

  Beanie Feldstein

  Monica Lewinsky

 • Annaleigh Ashford

  Annaleigh Ashford

  Paula Jones

 • Margo Martindale

  Margo Martindale

  Lucianne Goldberg

 • Edie Falco

  Edie Falco

  Hillary Clinton