Film Służąca online

Film "Służąca" z 2016 roku opowiada o młodej kobiecie, która przyjeżdża do Seulu, aby pracować jako pokojówka w domu bogatej rodziny. Szybko odkrywa, że w domu dzieją się dziwne rzeczy, a jej pracodawcy nie są tacy, jak się wydają.

Za reżyserię filmu odpowiada 박찬욱.
Scenariuszem zajęli się 박찬욱, 정서경.
W rolach głównych wystąpili 김민희, 김태리, 하정우.
Cały film Służąca jest dostępny online od 6 czerwca 2016 roku.

 • Czas trwania:
  144 min.

Recenzja filmu Służąca

"Służąca" to film z 2016 roku w reżyserii Park Chan-wooka. Film opowiada historię młodej kobiety, która zostaje zatrudniona jako służąca w domu bogatej rodziny. Szybko zyskuje zaufanie swoich pracodawców i staje się ich powierniczką. Jednak gdy odkrywa ich mroczne sekrety, jej życie zaczyna być zagrożone. "Służąca" to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, który porusza kwestie zemsty, obsesji i seksualności. Film został doceniony przez krytyków za swoją reżyserię, zdjęcia i grę aktorską.

Opinie o filmie Służąca

Film „Służąca” z 2016 roku w reżyserii Park Chan-wooka jest thrillerem erotycznym z elementami komedii. Opowiada historię młodej kobiety, która zostaje zatrudniona jako służąca w domu bogatej rodziny. Szybko staje się ona obiektem pożądania pana domu i jego żony. Film otrzymał wiele pochlebnych recenzji za reżyserię, scenariusz, aktorstwo i zdjęcia. Został także nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Obsada filmu Służąca

 • 김민희

  김민희

  Lady Hideko

 • 김태리

  김태리

  Sook-hee

 • 하정우

  하정우

  Count Fujiwara

 • 조진웅

  조진웅

  Uncle Kouzuki

 • 김해숙

  김해숙

  Ms. Sasaki