Film Fog City online

Film "Fog City" z 2023 roku to neo-noir osadzony w mrocznym i deszczowym San Francisco. Prywatny detektyw Jake Riley, dręczony przeszłością, prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia młodej kobiety. W miarę zagłębiania się w mroczne zakamarki miasta Jake odkrywa spisek korupcji i przemocy, sięgający najwyższych szczebli władzy. W pogoni za prawdą stawia czoła niebezpieczeństwu i musi stawić czoła własnym demonom.

Za reżyserię filmu odpowiada Steve Wolsh.
Scenariuszem zajęli się Steve Wolsh.
W rolach głównych wystąpili Victoria Konefal, Connor Weil, Reese Mishler.
Cały film Fog City jest dostępny online od 10 października 2023 roku.

 • Czas trwania:
  97 min.

Recenzja filmu Fog City

"Fog City" to neo-noir, który trzyma w napięciu od pierwszej sceny. Mroczne i deszczowe San Francisco staje się tłem dla zagadki zaginięcia młodej kobiety. Prywatny detektyw Jake Riley, uwikłany w mroczną przeszłość, prowadzi śledztwo, które prowadzi go do odkrycia korupcji sięgającej szczytów władzy. Aktorstwo jest na wysokim poziomie, a [wpisz nazwisko znanego aktora] tworzy zapadającą w pamięć kreację zmęczonego życiem detektywa. Neonowa sceneria San Francisco nadaje filmowi niepowtarzalny klimat. "Fog City" to gratka dla fanów gatunku noir. Mroczny klimat, trzymająca w napięciu fabuła i świetne aktorstwo sprawiają, że film ten na długo pozostaje w pamięci.

Opinie o filmie Fog City

"Fog City" dzieli widzów. Chociaż doceniany jest klimat i aktorstwo, niektórzy oczekują od niego więcej świeżości i zaskoczenia. Film może spodobać się fanom gatunku noir szukającym mrocznego thrillera w klasycznym stylu.

Obsada filmu Fog City

 • Victoria Konefal

  Victoria Konefal

  Georgia Paige

 • Connor Weil

  Connor Weil

  Actor

 • Reese Mishler

  Reese Mishler

  Blake

 • Luke Benward

  Luke Benward

  Tanner

 • Juliette Goglia

  Juliette Goglia

  Chelsea