Film LOL online

Film LOL z 2012 roku to francuska komedia o dojrzewaniu. Opowiada historię nastolatki o imieniu Lola (Christa Theret), która dorasta w Paryżu. Lola ma problemy ze swoją matką (Sophie Marceau), która jest wiecznie zapracowana i ma mało czasu dla córki. Lola próbuje także odnaleźć miłość swojego życia i radzić sobie z problemami w szkole.

Za reżyserię filmu odpowiada Lisa Azuelos.
Scenariuszem zajęli się Lisa Azuelos.
W rolach głównych wystąpili Miley Cyrus, Demi Moore, Douglas Booth.
Cały film LOL jest dostępny online od 2 lutego 2012 roku.

 • Czas trwania:
  97 min.

Recenzja filmu LOL

LOL (2012) to komedia romantyczna, która opowiada historię nastolatki Loli (Miley Cyrus) i jej przyjaciółek. Dziewczyny mierzą się z problemami związanymi z dorastaniem, takimi jak pierwsze miłości, problemy z rodzicami i odkrywanie własnej tożsamości. Film jest zabawny, wzruszający i pełen energii. Miley Cyrus świetnie sprawdza się w roli Loli, a jej chemia z innymi aktorami jest niezaprzeczalna. LOL to idealny film dla nastolatków i młodych dorosłych, którzy chcą się śmiać, płakać i kibicować bohaterom.

Opinie o filmie LOL

Film LOL z 2012 roku otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Niektórzy chwalili go za realistyczne przedstawienie życia nastolatków, podczas gdy inni krytykowali go za brak oryginalności i przesadę. W Polsce film został ogólnie dobrze przyjęty przez krytyków, którzy chwalili go za dobry scenariusz, reżyserię i aktorstwo.

Obsada filmu LOL

 • Miley Cyrus

  Miley Cyrus

  Lola Williams

 • Demi Moore

  Demi Moore

  Anne Williams

 • Douglas Booth

  Douglas Booth

  Kyle Ross

 • Ashley Greene

  Ashley Greene

  Ashley

 • Ashley Grace

  Ashley Grace

  Emily