Film Pszczelarz online

W filmie "Pszczelarz" z 2024 roku, Jason Statham gra Claya, byłego zabójcę, który prowadzi spokojne życie na wsi. Kiedy jego przyjaciółka popełnia samobójstwo w wyniku internetowego oszustwa, Clay postanawia zemścić się na odpowiedzialnych. Wkrótce okazuje się, że oszustwo było tylko początkiem i Clay zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę z potężną organizacją przestępczą. Film jest utrzymany w klimacie thrillera akcji i pełny jest scen walki i pościgów. Statham w roli Claya wypada świetnie, a jego charyzma i umiejętności aktorskie nadają filmowi odpowiedniego napięcia.

Za reżyserię filmu odpowiada David Ayer.
Scenariuszem zajęli się Kurt Wimmer.
W rolach głównych wystąpili Jason Statham, Emmy Raver-Lampman, Bobby Naderi.
Cały film Pszczelarz jest dostępny online od 1 stycznia 2024 roku.

 • Czas trwania:
  105 min.

Recenzja filmu Pszczelarz

Pszczelarz to bezpretensjonalny film akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej. Statham jest w swojej najlepszej formie, a jego charyzma i umiejętności aktorskie sprawiają, że film jest naprawdę przyjemny do oglądania. Fabuła jest prosta i przewidywalna, ale to nie przeszkadza w zabawie. Film jest pełen scen walki i pościgów, które są dynamiczne i efektowne. Jeśli szukasz filmu, który sprawi, że będziesz się dobrze bawił, to Pszczelarz jest dla Ciebie.

Opinie o filmie Pszczelarz

Opinie o filmie "Pszczelarz" z 2024 roku są w większości pozytywne. Krytycy i widzowie chwalą przede wszystkim rolę Jasona Stathama, który w roli Claya, byłego zabójcy, wypada świetnie. Statham jest w swojej najlepszej formie, a jego charyzma i umiejętności aktorskie nadają filmowi odpowiedniego napięcia. Film jest również chwalony za dynamiczne i efektowne sceny akcji. Pościgi, walki i inne atrakcje są zrealizowane w sposób profesjonalny i sprawiają, że film jest naprawdę przyjemny do oglądania. Oczywiście, nie brakuje również opinii negatywnych. Niektórzy krytycy zarzucają filmowi prostą i przewidywalną fabułę. Jednak w ogólnym rozrachunku, "Pszczelarz" jest dobrze przyjętym filmem akcji, który powinien zadowolić fanów tego gatunku.

Obsada filmu Pszczelarz

 • Jason Statham

  Jason Statham

  Adam Clay

 • Emmy Raver-Lampman

  Emmy Raver-Lampman

  Agent Verona Parker

 • Bobby Naderi

  Bobby Naderi

  Agent Matt Wiley

 • Josh Hutcherson

  Josh Hutcherson

  Derek Danforth

 • Jeremy Irons

  Jeremy Irons

  Wallace Westwyld